MD Construction (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Image URL
ru: URL изображения

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Content top
ru: Над контентом

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Description text
ru: Текст Description

en: Header title
ru: Название в шапке
