MD Foto (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: none
af: geen

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: German
af: Duits

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys
