MD Foto (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: none
am: ምንም

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: German
am: ጀርመንኛ
