MD Foto (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: none
ast: nengún

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Standard
ast: Estándar
