MD Foto (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: none
bg: не

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Add new comment
bg: Коментар

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Right
bg: Дясно

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: German
bg: Немски

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
