MD Foto (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Color
bn: রং

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক

en: German
bn: জার্মান

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
