MD Foto (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: none
bo: མེད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
