MD Foto (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: none
bs: ništa

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color
bs: Boja

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: English
bs: Engleski

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
