MD Foto (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: none
ca: cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Node title
ca: Títol del node

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Fixed
ca: Fixat

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: Standard
ca: Estàndard

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: German
ca: Alemany

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Inherit
ca: Hereta

en: Light
ca: Clar

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Dark
ca: Fosc
