MD Foto (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: none
cy: dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Color
cy: Lliw

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Link style
cy: Steil dolen

en: You are here
cy: Rydych yma

en: German
cy: Almaeneg

en: Inherit
cy: Etifeddu

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
