MD Foto (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: none
eo: neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: German
eo: Germana

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Published by !username on !datetime
eo: Publikigita de !username en !datetime
