MD Foto (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: none
et: puudub

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Georgia
et: Gruusia

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Standard
et: Standardne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Permalink
et: Püsiviide

en: German
et: Saksa keel

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Inherit
et: Päri

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Highlighted
et: Eristatud
