MD Foto (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: none
gl: ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Standard
gl: Estándar

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: German
gl: Alemán

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Inherit
gl: Herdar

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Dark
gl: Escuro
