MD Foto (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: none
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Fixed
he: קבוע

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Standard
he: רגיל

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: German
he: גרמנית

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Above Content
he: מעל התוכן

en: Inherit
he: תירש

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
