MD Foto (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: none
hr: ništa

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Georgia
hr: Gruzija

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Standard
hr: Standardno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: German
hr: Njemački

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
