MD Foto (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Size
ht: Grosè

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
