MD Foto (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: none
jv: ora ana

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Standard
jv: Standar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
