MD Foto (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Block title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: German
kk: Неміс
