MD Foto (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: none
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
