MD Foto (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
