MD Foto (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: none
ku: هیچ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Standard
ku: ستاندارد

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
