MD Foto (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: none
lt: joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Georgia
lt: Gruzija

en: English
lt: Anglų

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Standard
lt: Standartinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Light
lt: Šviesi

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark
lt: Tamsiai
