MD Foto (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: none
mn: хоосон

en: Help
mn: Тусламж

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: German
mn: Герман

en: Main menu
mn: Гол цэс
