MD Foto (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: none
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Color
mr: रंग

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: German
mr: जर्मन
