MD Foto (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: German
ne: जर्मन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
