MD Foto (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: none
nn: ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: German
nn: Tysk

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
