MD Foto (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: none
os: нæй

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
