MD Foto (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
