MD Foto (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Standard
ps: معياري

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
