MD Foto (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: none
sk: žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Node title
sk: Nadpis

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: Standard
sk: Štandardná

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: German
sk: Nemčina

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
