MD Foto (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: none
sq: asnjë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: German
sq: Gjermanisht
