MD Foto (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: German
sr: немачки

en: Main menu
sr: Главни мени
