MD Foto (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: none
sv: ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Navigation
sv: Navigering

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Georgia
sv: Georgien

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Fixed
sv: Fast

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Link style
sv: Stil på länk

en: Hover color
sv: Hovrande färg

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: German
sv: Tyska

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Inherit
sv: Ärv

en: Light
sv: Ljust

en: What additional information should be displayed on your search results page?
sv: Vilken ytterligare information skall visas på resultatsidan för din sökning?

en: Display text snippet
sv: Visa textremsa

en: Display content type
sv: Visa innehållstyp

en: Display author name
sv: Visa författarens namn

en: Display posted date
sv: Visa inlagt datum

en: Display comment count
sv: Visa antal kommentarer

en: Display attachment count
sv: Visa antal bifogningar

en: Use custom settings for each content type instead of the default above
sv: Använd anpassade inställningar för varje innehållstyp istället för de förinställda ovan

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Layout style
sv: Stil på utformningen

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Dark
sv: Mörkt
