MD Foto (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: none
ta: இல்லை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Color
ta: நிறம்
