MD Foto (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: none
th: ไม่มี

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Color
th: สี

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
