MD Foto (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: German
ug: گرمانچە

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Scroll
ug: سىيرىلما

en: Background Attachment
ug: تەگلىك قوشۇلمىسى
