MD Foto (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (73 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: none
uk: немає

en: Help
uk: Довідка

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базово

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Color
uk: Колір

en: Repeat
uk: Повторення

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Georgia
uk: Грузія

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Sidebar
uk: Панель

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: Hover color
uk: Колір при наведенні

en: Standard
uk: Стандарт

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: No repeat
uk: Без повторень

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: German
uk: Німецька

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Only in admin section
uk: Тільки в адміністративному розділі

en: Light
uk: Світла

en: Annotation
uk: Анотація

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: bold
uk: жирний

en: Layout style
uk: Стиль макету

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Dark
uk: Темний

en: Facebook Like Button
uk: Кнопка "Вподобати"

en: Box Count
uk: Поле з лічильником

en: Button Count
uk: Кнопка з лічильником

en: Google +1 button
uk: Кнопка Google +1

en: italic
uk: курсив

en: underline
uk: підкреслення

en: Background Attachment
uk: Фонове зображення

en: Repeat X
uk: Повторень за X

en: Repeat Y
uk: Повторень за Y

en: For example: &lt;link href='<strong>http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed</strong>' rel='stylesheet' type='text/css'&gt
uk: Наприклад: &lt;link href='<strong>http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed</strong>' rel='stylesheet' type='text/css'&gt

en: Strikethrough
uk: Перекреслений

en: Text Style
uk: Стиль тексту
