MD Foto (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: none
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Color
ar: اللون

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Georgia
ar: جورجيا

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Fixed
ar: ثابت

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Link style
ar: طرز الرابط

en: Standard
ar: معياري

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: German
ar: ألمانية

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Inherit
ar: مشتق

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
