MD Foto (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Node title
az: Node başlığı

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Fixed
az: Sabit

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Standard
az: Standart

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: German
az: Alman

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
