MD Foto (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: none
be: няма

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Georgia
be: Грузія

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Standard
be: Стандарт

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: German
be: Нямецкая

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Dark
be: Цёмная
