MD Foto (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: none
cs: žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Fixed
cs: Pevná

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Hover color
cs: Barva po najetí kurzorem

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: German
cs: Německy

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
