MD Foto (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: none
el: κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Standard
el: Βασικό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
