MD Foto (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: none
eu: bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Standard
eu: Estandar

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: German
eu: Alemanera

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Display content type
eu: Bistaratu eduki mota

en: Display author name
eu: Bistaratu egilearen izena

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
