MD Foto (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: none
fi: ei yhtään

en: Help
fi: Ohje

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: German
fi: saksa

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Inherit
fi: Peri

en: Light
fi: Vaalea

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Layout style
fi: Ulkoasun tyyli

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Color Scheme
fi: Väriskeema

en: Dark
fi: Tumma

en: Box Count
fi: Laatikoiden määrä

en: Button Count
fi: Nappien määrä
