MD Foto (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
