MD Foto (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: none
hu: nincs

en: Help
hu: Súgó

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Georgia
hu: Grúzia

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Breadcrumb settings
hu: Morzsa beállításai

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Show home page link in breadcrumb
hu: Címlapra való hivatkozás megjelenítése a morzsában

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Search results
hu: Találatok

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Link style
hu: Hivatkozás stílusa

en: Standard
hu: Általános

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Overlay color
hu: Átfedés színe

en: German
hu: német

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Only in admin section
hu: Csak az admin részeknél

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Light
hu: Világos

en: What additional information should be displayed on your search results page?
hu: Milyen további információk jelenjenek meg a keresés eredményeit tartalmazó oldalon?

en: Display text snippet
hu: Szövegrész megjelenítése

en: Display content type
hu: Tartalomtípus megjelenítése

en: Display author name
hu: Szerző nevének megjelenítése

en: Display posted date
hu: Beküldés dátumának megjelenítése

en: Display comment count
hu: Hozzászólások számának megjelenítése

en: Display attachment count
hu: Csatolmányok számának megjelenítése

en: Use custom settings for each content type instead of the default above
hu: A szokásos beállítások használata minden tartalomtípushoz a lenti, alapértelmezés szerinti helyett

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Dark
hu: Sötét

en: Small (15px)
hu: Kicsi (15px)

en: Medium (20px)
hu: Közepes (20px)

en: Standard (24px)
hu: Normál (24px)

en: Tall (60px)
hu: Magas (60px)

en: --- Table of content ---
hu: --- Tartalomjegyzék ---

en: Text style
hu: Szöveg stílusa
