MD Foto (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: none
hy: ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: German
hy: Գերմաներեն
