MD Foto (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: none
is: engin

en: Help
is: Hjálp

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Color
is: Litur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Georgia
is: Georgía

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: German
is: Þýska
