MD Foto (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: none
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Georgia
ka: საქართველო

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: German
ka: გერმანული
