MD Foto (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: none
lv: neviens

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Georgia
lv: Gruzija

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Standard
lv: Standarta

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: German
lv: Vācu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Inherit
lv: Mantot

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
